Aktuální odjezdy

Zpoždění 15 minut
publikováno: 18.01.2018 18:23
Vlak LE1361 ze stanice do stanice bude na příjezdu asi o 15 minut opožděn.
Zpoždění 20 minut
publikováno: 18.01.2018 18:24
Vlak LE1363 ze stanice do stanice bude na příjezdu asi o 20 minut opožděn.
SPOJ Z DO ODJEZD
LE1367 Vrútky Košice 01:32
LE1350 Liptovský Mikuláš Praha, hl. n. 01:37
LE1350 Ružomberok Praha, hl. n. 01:54
LE1367 Ružomberok Košice 01:58
×

Zdarma připojení k WiFi

Zůstaňte online na palubě všech našich vlaků. Připojení k WiFi je zdarma.

Zásuvka u každého sedadla

Jsme vybaveni na práci i zábavu. Pod každým sedadlem proto naleznete zásuvku, která je ti Vám plně k dispozici.

VÍCE O OBČERSTVENÍ

Restaurace na kolejích

Rádi se chlubíme naší cukrárnou, ale zahnat umíme i pořádný hlad. Teplou polévku, křupavé panini a další dobroty servírujeme až pod nos. Nově jsme zařadili řadu produktů bez lepku a zdravějších letních jídel.

VÍCE

Svačinka a zábava pro děti

Děti s námi nejraději cestují v Kubíkově dětském oddílu. Kromě svačinky zdarma, her, omalovánek a tabletů pro ně máme i dětský věrnostní program. A to zdaleka není vše. Jsme zkrátka více než "child friendly".

Profesionální palubní servis

Vybíráme ty nejlepší a zajišťujeme jim největší počet školení na českých kolejích. A proč? Protože nám záleží na Vašem pohodlí, bezpečí a spokojenosti. Stevardi jsou Vám k dispozici po celou cestu, aby plnili Vaše přání s úsměvem.

Denní tisk a další zábava

Ať už si chcete přečíst co je dnes nového ve světě, máte chuť na zajímavý časopis, půčit si dětskou knížku pro Vaše ratolest nebo si zahrát stolní hru - zábavy máme dost a nabídku stále rozšiřujeme.

Společenské hry a sluchátka k zapůjčení

Cestujete v partě a chcete se na palubě bavit? Půjčujeme společenské hry. Chcete naopak ticho a klid? Požádejte náš palubní personál o sluchátka. Vše půjčujeme zdarma.

VÍCE

Nízkopodlažní nástup

Všechny naše vlaky jsou nízkopodlažní. Díky tomu je nástup do vlaku rychlejší, pohodlnější a bezpečnější. Nájezdovou rampu, která je připravena raz dva, ocení především vozíčkáři.


Noční režim a bezpečnostní služba

Na všech nočních spojích dbáme o Vaši bezpečnost. Proto se o Vás i vaše zavazadla stará soukromá bezpečnostní služba. Příjemnou atmosféru dotvářejí tlumená světla. Pro noční ptáky máme lampičky k zapůjčení zdarma.