Aktuální odjezdy

SPOJ Z DO ODJEZD
LE1353n Kolín Bohumín 08:50
LEB9463n Gdynia, dw. PKS przy Poczcie Kraków, dw. aut. 08:50
×

Nové spojení z Varšavy do Vídně

Rozšiřujeme  nabídku na lince do Varšavy, kterou od 17. ledna spojujeme s rakouskou Vídní. Linka bude každý den zajíždět i do nové destinace Lodž, třetího největšího města Polska. Dále autobusy zastaví také v Čenstochové, Ostravě nebo také v Olomouci a Brně. Nová linka tak představuje již druhé spojení do rakouské metropole a ještě více tak posílí její dostupnost nejen pro českého zákazníka.

Nové expresní spojení Brna s východem Slovenska
Na naši druhou linku z Vídně nově navazují také vlaky směrem do Popradu, Prešova a Košic s přestupem v Bohumíně. Cestující z Brna tak získají možnost cestovat na východ Slovenska jen s jedním přestupem.
Jízdní řády

 

Vídeň

Křivolaké uličky, nádvoří lemované podloubím, nádherné paláce: to vše najdete v romantickém centru Vídně. V nejstarší čtvrti města na Dunaji kolem katedrály svatého Štěpána si v úzkých uličkách dlážděnými kočičími hlavami užijete nejednu romantickou procházku. Navštivte také Prátr, moderní zábavní park, ve kterém nabízí zábavu spousta atrakcí. Asi nejznámější je Riesenrad, 61 metrů vysoké kolo postavené v roce 1897 za Františka Josefa.


Varšava

I přes to, že  je Varšava hlavním městem Polska již od 16.století, téměř žádné historické budovy v centru nenajdete. Celé původní jádro města bylo zničeno po porážce Varšavského povstání za druhé světové války. Zajděte se podívat do Muzea varšavského povstání, které vzdává hold všem těm, kteří bojovali a umírali za nezávislost své země.