Aktuální odjezdy

SPOJ Z DO ODJEZD
LE1367 Vrútky Košice 01:32
LE1350 Liptovský Mikuláš Praha, hl. n. 01:37
LE1350 Ružomberok Praha, hl. n. 01:54
LE1367 Ružomberok Košice 01:58
×

Vítejte v UŽHORODĚ


Užhorod je považován jedním z nejčastějších vstupních bodů na Ukrajinu. Vděčí tomu své poloze, která je jenom 4 km od ukrajinsko-slovenské hranice. Oblast před příchodem Uhrů v 10. století patřila mezi města slovanská, osídlená Bílými Chorvaty.

Toto město bývalo hlavním městem Podkarpatské Rusi, součásti Československa. V centru je možné nalézt bustu T. G. Masaryka, Užgorodský hrad, synagogu nebo skanzen. Toto místo si zamilujete!

Jak se sem dostanu

Spoj Košice - UŽHOROD - Rachov je nejrychlejším spojením Užhorodu s Prahou, Košicemi, Budapeští a dalšími městy v Zakarpatské oblasti. V tomto městě Vás obsloužíme na zastávce Užhorod, Autobusové nádraží.

Autobusy LEO Express

Černozlaté autobusy LEO Express jsou pýchou naší autobusové flotily. Tešit se můžete na pohodlné sedačky, občerstvení a příjemný personál.
Více informací o autobusech


Cestovní doklady a clo

Pro občany České republiky a Slovenska platí, že pokud na Ukrajině zůstanou maximálně 90 dnů, není nutné mít vízum. Je však nutné mít pas s platností minimálně 3 měsíce. Potřebuji získat potvrzení pro další cestující, jako podklad k vízu