Aktuální odjezdy

SPOJ Z DO ODJEZD
LE1367 Vrútky Košice 01:32
LE1350 Liptovský Mikuláš Praha, hl. n. 01:37
LE1350 Ružomberok Praha, hl. n. 01:54
LE1367 Ružomberok Košice 01:58
×
Vybrat si u nás můžete ze tří cestovních tříd a čtyř různých cenových hladin. Kromě klasicky stornovatelného lístku prodáváme do třídy Economy také včasný promo lístek. U nás totiž platí, že čím dříve si lístek zakoupíte, tím ho máte levnější.

Poskytujeme všechny zákonem nařízené slevy a také celou řadu dalších slev pro studenty, na zpáteční lístek nebo pro skupiny.

Slevy platí v celé naší síti.

20 % na zpáteční jízdu: ušetřete na vaší zpáteční cestě 20 %. Mezi cestou tam a zpět může uplynout až 30 dní abyste slevu získali. Zpáteční jízdenku lze stornovat pouze dohromady (cestu tam i zpět). Slevu nelze kombinovat s akčním jízdným.
30 % dospělý 60+: sleva do Economy třídy pro cestující, kteří již oslavili 60. narozeniny. Ve vozidle stačí ukázat doklad opatřený fotografií a datem narození (např. občanský průkaz, pas, řidičský průkaz). Slevu nelze kombinovat s akčním jízdným.
20 % parta: Tuto slevu získají skupiny 4 a více osob ve třídě Economy. Tuto hromadnou jízdenku je možné stornovat pouze celkově a ne pro jednotlivé cestující. Slevu nelze kombinovat s akčním jízdným.
62,5 % žák (6-14): sleva se poskytuje držitelům žákovského průkazu (modrá kartička) ve třídě Economy. Tato sleva platí pouze na trasu uvedenou na žákovském průkaze (cesty mezi domovem a školou). Sleva se započítává jen na část trasy realizovanou na území České republiky a mimo měsíce červenec a srpen. Část slevy (62,5 %) lze kombinovat i s akčním jízdným.
25 % žák (15-25): sleva se poskytuje držitelům žákovského průkazu (oranžová kartička) ve třídě Economy. Tato sleva platí pouze na trasu uvedenou na žákovském průkaze (cesty mezi domovem a školou). Sleva se započítává jen na část trasy realizovanou na území České republiky a mimo měsíce červenec a srpen. Část slevy (25 %) lze kombinovat i s akčním jízdným.

Studentská sleva

pro získání slevy vždy zaznačte příslušné políčko při výběru tarifu
15 % Studentské karty: sleva se poskytuje držitelům karet ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE, Staff Card, ESN Card v Economy třídě. Při kontrole je potřeba předložit jednu z karet. Slevu nelze kombinovat s akčním jízdným.
15 % Žákovský průkaz mimo trasy uvedené na žákovském průkazu vydaném v ČR: sleva se poskytuje držitelům žákovských průkazů vydávaných v České republice. Tato sleva platí mimo trasy uvedené na žákovském průkaze (mimo cesty mezi domovem a školou). Výše slevy je 15%, platí ve druhé vozové třídě Economy. Slevu nelze kombinovat s akčním jízdným.
15 % Žákovský průkaz vydaný na Slovensku nebo v Polsku: sleva se poskytuje držitelům žákovských průkazů vydávaných příslušnou školou na Slovensku a v Polsku. Tato sleva platí pro všechny trasy. Výše slevy je 15%, platí ve druhé vozové třídě Economy. Slevu nelze kombinovat s akčním jízdným.

Akceptované karty

student student2 student3 student4 student5 student5
 • 100 % dítě (0-5): Dítě musí doprovázet osoba starší 10 let. Doprovázející osoba může vždy doprovázet jen dvě děti, které se přepravují bezplatně. V případě že osoba doprovází další děti, snižuje se sleva na 50 %. Slevu lze kombinovat s akčním jízdným. 
Pro uplatnění slevy na „dítě 0 - 5 let" musí být prokázán věk dítěte originálním průkazem, průkaz může být bez fotografie dítěte (např. průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, cestovní pas).
Pokud nebude věk dítěte prokázán platným dokladem, doprovod je povinen doplatit jízdné do plné výše bez výjimky. Dopravce je povinen řídit se při poskytování slevy příslušným výměrem Ministerstva financí.

 • 50 % dítě (6-14): Pro uplatnění slevy na tarif Dítě (6-14) let vč. musí dítě prokázat svůj věk originálním průkazem. Ve věku 10 – 14 let vč. musí být průkaz s fotografií a ve věku 6 – 9 let vč. postačí originální průkaz dítěte bez fotografie. Slevu lze kombinovat s akčním jízdným.

Pro uplatnění slevy na „dítě 6 - 14let" musí být prokázán věk dítěte originálním průkazem. Průkaz může být do 9 let věku dítěte bez fotografie dítěte (např. průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny). Po dosažení věku 10 let musí průkaz obsahovat fotografii a datum narození dítěte (např. OP, průkaz vystavený dopravcem aj.)
Pokud nebude věk dítěte prokázán platným dokladem, dítě nebo jeho doprovod je povinen doplatit jízdné do plné výše bez výjimky. Dopravce je povinen řídit se při poskytování slevy příslušným výměrem Ministerstva financí.

 • Rodina 2+3 zdarma: Na tuto hromadnou jízdenku mohou cestovat 2 dospělé osoby a až 3 děti do 14 let (včetně) v Economy třídě. Děti se v tarifu rodina přepravují zdarma. Tuto hromadnou jízdenku je možné stornovat pouze celkově a ne pro jednotlivé cestující. Slevu nelze kombinovat s akčním jízdným.

Pro uplatnění slevy na „dítě 0 - 14let" musí být prokázán věk dítěte originálním průkazem. Průkaz dítěte může být do 9 let věku dítěte bez fotografie dítěte (např. průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny). Po dosažení věku 10 let musí průkaz obsahovat fotografii a datum narození dítěte (např. OP, průkaz vystavený dopravcem aj.) Pokud nebude věk dítěte prokázán platným dokladem, dítě nebo jeho doprovod je povinen doplatit jízdné do plné výše, bez výjimky. Dopravce je povinen řídit se při poskytování slevy příslušným výměrem Ministerstva financí.


Akceptované karty

zak1

 • průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny (pouze do věku 9 let vč.)
 • občanský průkaz (vč. uvedení dítěte v OP rodiče a to pouze do 9 let dítěte)
 • cestovní pas
 • doklad vydaný jakýmkoliv dopravcem
 • žákovská knížka, musí být uvedeno datum narození dítěte
 • klubová kartička sportovního klubu
 • kartička do knihovny
 • Odis-ka, apod.
75 % ZTP: sleva se poskytuje držitelům průkazu ZTP a ZTP/P v Economy třídě. Průvodci držitelů průkazu ZTP/P se přepravují zdarma. Obě slevy se poskytují jen na část přepravy realizovanou na území České republiky. Slevu lze kombinovat s akčním jízdným.
75 % ŤZP: sleva se poskytuje držitelům průkazu ŤZP a ŤZP/S v Economy třídě. Průvodci držitelů průkazu ŤZP/S se přepravují zdarma. Obě slevy se poskytují jen na část přepravy realizovanou na území Slovenské republiky. Slevu lze kombinovat s akčním jízdným.

Akceptované karty

ztp ztp1
Pokud cestujete ve skupině větší než 10 osob, plánujete soukromou nebo firemní akci, uděláme Vám nabídku přímo na míru. Napište nám POPTÁVKU a my se Vám ozveme zpět.