Aktuální odjezdy

Zpoždění 14 minut
publikováno: 18.01.2018 18:30
Vlak LE1361 ze stanice do stanice bude na příjezdu asi o 14 minut opožděn.
Zpoždění 20 minut
publikováno: 18.01.2018 18:31
Vlak LE1363 ze stanice do stanice bude na příjezdu asi o 20 minut opožděn.
SPOJ Z DO ODJEZD
LE1367 Vrútky Košice 01:32
LE1350 Liptovský Mikuláš Praha, hl. n. 01:37
LE1350 Ružomberok Praha, hl. n. 01:54
LE1367 Ružomberok Košice 01:58
×

SmileCar je český peer-to-peer carsharing, který vznikl ve spolupráci s LEO Express. Připojte se k automobilové revoluci. Na SmileCar si lidé půjčují auta od lidí, je to jednoduché. Vyberte si ze stovek aut přesně takové, které potřebujete. Seznamujeme lidi, kteří vlastní auto, ale nevyužívají ho, s lidmi, kteří auto nemají, ale potřebují ho. Služba SmileCar nabízí to, o čem jste si doteď mohli nechat jen zdát. Umožňuje střídat auta tak, jak zrovna potřebujete. A půjčovat Vám je budou lidé z Vašeho okolí.

Proč platit za auto, které většinu času někde stojí? Se SmileCar zaplatíte opravdu jen tehdy, když ho využijete. Pokud Vám vůz naopak parkuje celé dny v garáži, můžete ho nabídnout ostatním. Kromě dobrého pocitu získáte i zajímavý přivýdělek.
Přejít na SmileCar

Je to BEZPEČNÉ

Chápeme, že některé situace člověk nevymyslí ani v těch nejdivočejších snech. Připravili jsme proto takové smluvní podmínky, které zajišťují kompletní ochranu, ať už si chcete auto pronajmout nebo ho někomu nabídnout. Spát proto můžete dál v klidu.

Je to JEDNODUCHÉ

Ceníme si času. Vašeho i našeho. Proto projdete jen základní registrací, kterou zvládnete ve SmileCar mobilní aplikaci, a za pět minut už můžete mít zarezervované ideální auto na sobotní výlet nebo naopak nabízet své vozy ostatním.

Je to EKOLOGICKÉ

Sdílením aut přispějete ke snížení počtu aut na silnicích. Tím pomůžete zlepšit ovzduší či zvýšit počet parkovacích míst ve městech. 1 SmileCar nahradí až 8 osobních automobilů.


PŘIDEJTE SE K NÁM

Přidejte se k tisícům registrovaných uživatelů a vyberte si už dnes ze stovek aut. Na výlet, na obchodní cestu, za rodinou, s kamarády, na rande nebo jen tak pro zábavu.

Přejít na SmileCar