Aktuální odjezdy

SPOJ Z DO ODJEZD
LE1367 Vrútky Košice 01:32
LE1350 Liptovský Mikuláš Praha, hl. n. 01:37
LE1350 Ružomberok Praha, hl. n. 01:54
LE1367 Ružomberok Košice 01:58
×

SLUŽBA VYZVEDNUTÍ Z ADRESY / ODVOZ NA ADRESU

Dovezli jsme veřejnou dopravu na novou úroveň! Teď už nemusíte řešit, jak se dostanete na zastávku veřejné dopravy. LEO Express Vás pohodlně doveze až domů.
Na vybraných spojích Vás vyzvedneme až u Vašeho domova, nebo naopak dovezeme zpět přímo ke dveřím.  Nesmí chybět naše standardní služby, jako voda Rajec zdarma, WiFi připojení, klimatizace, dětské podsedáky a samozřejmě spousta místa pro Vaše zavazadla. Díky našemu konceptu jsme daleko levnější než taxi, pohodlnější než MHD a navíc nemusíte řešit parkování. To vše za skvělou cenu!

NÁSTUPNÍ MÍSTA

ČTYŘI JEDNODUCHÉ KROKY

#1
Vyhledejte a zvolte spoj se službou Vyzvednutí z adresy / Odvoz na adresu.
#2
Do formuláře vyplňte Vaši adresu a klikněte na Vyhledat. Služba bude automaticky vložena do Vaši objednávky.
#3
Pokud cestujete z vlastní adresy, budeme Vás následně kontaktovat s přesným časem odjezdu.
#4
Přijďte včas! Přejeme krásnou cestu.

TISÍCE ADRES

KDE UŽ TO FUNGUJE

PRAHA OSTRAVA ZLÍN LUHAČOVICE KRAKOV

ČTYŘI VELKÁ PLUS

Vysoký standard
Tak, jak jste u nás již zvyklí.

V Minibuse vždy voda zdarma, Wi-Fi, zásuvky, klimatizace a dětské podsedáky.
Nízká cena
Díky našemu konceptu jsme opravdu daleko levnější než taxi. A jsme féroví - cenu víte vždy předem. Uvedená cena za odvoz nebo vyzvednutí navíc platí bez ohledu na počet lidí.
Víte, kdo přijede
Všichni řidiči jsou našimi zaměstnanci a vždy pro Vás přijedeme černým, pohodlným a klimatizovaným mikrobusem.
Přesná návaznost
Službu nabízíme pouze v návaznosti na naše pravidelné linky, proto je třeba v rezervačním systému hledat pravidelnou zastávku s označením , v jejímž okolí je služba k dispozici.

STOVKY PŘÍBĚHŮ

 Z LETIŠTĚ AŽ NA STODOLNÍ

Ondra si těsně před svým odletem z Malboro jedním kliknutím objednal spoj LEO Express přímo z Letiště Praha až k sobě domů na ulici Stodolní v Ostravě.
Na letišti v Praze nastoupil do minibusu LEO Express, kterýho ho zavezl přímo před náš vlak. V Ostravě ho náš minibus odvezl od našeho vlaku až k prahu jeho domu. 

"Úžasné, pohodlné a levné!"
Praha Letiště - Ostrava zobrazit spoje

Z KRAKOVSKÉHO AŽ PŘED DŮM

Krakov není malé město a proto Lucie uvítala, že se přímo z letiště dostane rovnou před práh domu ve Zlíně. Jednoduše si před odletem objednala spoj Letiště Krakov - Zlín a nastavila si svoji adresu. Všechny přestupní spoje na sebe perfektně navazují a Lucie uvítala, že nemusela svolit ze svého navyklého komfortu z letadla. A co kdyby měl let zpoždění? Jedním kliknutím náš spoj stornuje!
"Nemusím se tahat s kufry a je to jako v letadle!"
Letiště Krakov - Zlín zobrazit spoje

MĚNÍME VEŘEJNOU DOPRAVU

Co více si přát, po dlouhém pracovním dni, než si prostě sednout do autobusu a relaxovat. LEO Express, díky svým návazným spojům a službám LEO , nabízí komfortní řešení. Díky tomu můžete projet třeba půlku Evropy - s kávou, bez stresu z přestupů a klidně i od domu, k domu.

"Vždy je to stejné. Prostě si sednu, dám si espresso s mlékem a už nic neřeším."
Praha - Ostrava V přípravě

KOLIK TO STOJÍ

Díky naší koncepci platíte za službu daleko méně než za TAXI. Aktuální ceník najdete při nákupu v našem eshopu, nebo na pokladnách LEO Express.

Uvedená cena za odvoz nebo vyzvednutí navíc platí bez ohledu na počet lidí. Celková cena jízdenky je potom součet ceny za tuto službu a za jízdu mezi pravidelnými zastávky (minibusem, autobusem nebo vlakem).


#TIP Ceny jízdného nejsou fixní. Obecně platí, že čím dříve objednáte, tím nižšní cenu dostanete. Jízdenku můžete navíc vždy pohodlně stornovat.

JAK OBJEDNAT

Jednoduše! Při vyhledávání spojů hledejte ikonku domečku . Při nákupu již stačí zadat Vaše jméno a adresu, na kterou za Vámi přijedeme, nebo kam Vás povezeme. Pokud jste nenašli spojení, ke kterému nabízíme tuto službu (), zkuste se podívat později znovu - naše služby neustále rozšiřujeme.

#TIP Naším hlavním mottem je spolehlivost. Abychom Vás mohli odvézt v přesný čas na přesné místo, je nutné objednat jízdenku v dostatečném předstihu (většinou hodinu před časem odjezdu).

NĚJAKÉ OTÁZKY?

NONSTOP INFOLINKA

+420 220 311 700
info@le.cz