Aktuální odjezdy

SPOJ Z DO ODJEZD
LE1367 Vrútky Košice 01:32
LE1350 Liptovský Mikuláš Praha, hl. n. 01:37
LE1350 Ružomberok Praha, hl. n. 01:54
LE1367 Ružomberok Košice 01:58
×

Vítejte ve LVOVĚ

Rádi se procházíte úzkými uličkami, ze kterých dýchá historie, ale zároveň si ve městě chcete užít i kousek zeleně? Pak je Lvov ideálním místem pro Vaši dovolenou nebo prodloužený víkend. Největší město západní Ukrajiny se může pochlubit také jedinečnou "Továrnou na čokoládu", kde naleznete čokoládu ve všech možných i nemožných podobách! Stane se sladkou tečkou vašeho pobytu? :)

Historií bohatý Lvov je na hony vzdálený od představy většiny cestujících o tomto post-sovětském městě. Příští Praha nebo Krakov Vás okouzlí rozličnými kostely, hloučky kaváren a výstředními restauracemi - Lvov je zkrátka na počátku rozpuku cestovního ruchu.
Přijeďte se podívat, dokud tu není “plno”.

Jak se sem dostanu

Spoj Ostrava - Krakov - Lvov je nejrychlejším spojením Lvova s Českou republikou a Polskem. Stojíme na zastávkách Lvov, vlakové nádraží a Lvov, aut. nádr. Stryjskyj.

Autobusy LEO Express

Černozlaté autobusy LEO Express jsou pýchou naší autobusové flotily. Těšit se můžete na pohodlné sedačky, občerstvení a příjemný personál.

Více informací o autobusech


Důležité informace o Vaší cestě

Pro občany České republiky a Slovenska platí, že pokud na Ukrajině zůstanou maximálně 90 dnů, není nutné mít vízum. Je však nutné mít pas s platnosti minimálně 3 měsíce po uskutečnění cesty. Potvrzení pro další cestující jako podklad k vízu

Při koupi jízdenky je také nutné uvést své jméno, které musí být shodné s pasem cestujícího. Při odjezdu ze Lvova vemte v úvahu, že časy odjezdů našich autobusů jsou uvedeny v místním čase (UTC +2).

Na osobu lze převážet potraviny pro vlastní potřebu nepřekračující hodnotu 200 EUR a váhu 2 kg. Na osobu starší 18 let je povolen dovoz 1 litru tvrdého alkoholu, 2 litrů vína, 5 litrů piva nebo 200 cigaret. Pro bližší informace navštivte stránky Ministerstva zahraničních věcí ČR.