Aktuální odjezdy

Zpoždění 16 minut
publikováno: 19.11.2017 11:18
Vlak LE1356n ze stanice do stanice bude na příjezdu asi o 16 minut opožděn.
SPOJ Z DO ODJEZD
LEB9496n Katowice, dw.PKS, ul.Skargi Ustka, ul.Portowa petla 11:25
LE1355n Olomouc, hl. n. Staré Město u Uherského Hradiště 11:26
LE1353n Ostrava-Svinov Bohumín 11:28
×
VÍCE

Autobus LEO Express

Černozlaté autobusy LEO Express jsou chloubou naší autobusové flotily. Můžete také volit mezi Economy a Business třídou.


VÍCE

Přípoj na vlak z Prahy

Autobus čeká na vlak z Prahy přímo před budovou vlakového nádraží v Olomouci!Lvov - Vídeň

Naše linka z Lvova jede přes Kraków, Bohumín, Olomouc, Brno a svoji cestu končí ve Vídni a vídeňském letišti. Je jen na vás, jaká zastávka bude tou konečnou!

VÍCE

Služby na palubě autobusu
Vídeň - Bohumín - Lvov

Servírujeme čerstvou kávu Nespresso, čaj, vodu i drobné občerstvení. Samozřejmostí je připojení k síti WiFi, klimatizace, toaleta, denní tisk a stevard na palubě.Cestovatelský hit

Historií bohatý Lvov je na hony vzdálený od představy většiny cestujících do tohoto post-sovětského města. Příští Praha nebo Krakov, nabitý tisíci kostely, hloučkami kaváren a výstředních restaurací je na počátku rozpuku cestovního ruchu. Přijeďte se podívat, dokud tu není “plno”.

Lvov

Jedno z nejvíce navštěvovaných měst na Ukrajině a také kulturní, architektonické a náboženské centrum celé země. Město bylo dříve součástí Rakouska-Uherska, což mu vtisklo krásný středoevropský ráz. Také díky němu je Lvov na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.