Aktuální odjezdy

SPOJ Z DO ODJEZD
LE1367 Vrútky Košice 01:32
LE1350 Liptovský Mikuláš Praha, hl. n. 01:37
LE1350 Ružomberok Praha, hl. n. 01:54
LE1367 Ružomberok Košice 01:58
×

HELPDRIVER - Bezbariérová přeprava osob

  • Pro snadnou dopravu domů či do práce můžete využít bezbariérové přepravy HELPDRIVER - přepravuje osoby na invalidním vozíku i seniory, může cestovat i celá rodina - vůz lze dovybavit dětskou autosedačkou.
  • Tuto službu můžete využít v oblasti Praha a Praha – Východ.
  • Pro objednávku služby HELPDRIVER volejte na tel. +420 720 297 731 
  • Více informací naleznete na webu Helpdriver.
Seznam vlakových zastávek LEO Express, kde je možné bez problémů nastoupit a vystoupit s vozíkem (autobusy nejsou uzpůsobené pro přepravu invalidů):

Česká republika: Praha, Kolín, Pardubice, Zábřeh na Moravě, Olomouc, Přerov, Hranice na Moravě, Studénka, Ostrava-Svinov, Bohumín, Český Těšín, Třinec-centrum, Bystřice;
Slovensko: Košice, Poprad-Tatry, Kysak;

Seznam vlakových zastávek LEO Express, kde je možné nastoupit a vystoupit s vozíkem v nutné součinnosti SŽDC pro výběr vhodné koleje (nelze zaručit při výlukové činnosti):

Česká republika: Hulín, Otrokovice, Staré Město u Uherského Hradiště, Karviná, Suchdol nad Odrou, Ostrava Hl. Nádraží;
Slovensko: Prešov;

Asistence při nástupu

Naši proškolení stevardi jsou vám plně k dispozici. Při nástupu a výstupu rozloží plošinu a budou vám po celou dobu asistovat. Obsluha vám bude k dispozici po celou dobu jízdy.

Nahlaste se předem

Pro urchylení nástupu a navazující asistenci stevardů je potřeba nahlásit se 24 hodin před plánovanou cestou na našem callcentru. To můžete udělat telefonicky na 220 311 700 nebo mailem na info@le.cz.

VÍCE

Cenové zvýhodnění

Sleva 75% pro držitele ZTP na území České republiky a ŤZP na území Slovenska. Průvodce a asistenční pes cestují zdarma.

REZERVUJ

Rezervace jízdenky

Ve výběru cestujícího v prvním kroku rezervace rozklikněte kartu Handicap. Vyberte, zda cestujete s vozíkem, průvodcem nebo asistenčním psem. Pokračujte dále výběrem data a času odjezdu. Pokud máte vozíček, systém vás automaticky usadí na vhodné místo.