Aktuální odjezdy

SPOJ Z DO ODJEZD
LE1367 Vrútky Košice 01:32
LE1350 Liptovský Mikuláš Praha, hl. n. 01:37
LE1350 Ružomberok Praha, hl. n. 01:54
LE1367 Ružomberok Košice 01:58
×
Jako v letadle - tak se budete cítít na palubě našich moderních vlaků. O Vaše pohodlí se po cestě starají naši stevardi. Široká nabídka občerstvení, nápoje, WiFi i hry k zapůjčení. Čím dřív navíc jízdenku nakoupíte, tím bude levnější! 

Připojení k WiFi zdarma
Zásuvka a stoleček u každého sedadla
Teplé i studené občerstvení
Filmy a společenské hry
Nízkopodlažní nástup
Klimatizace

Skrytá kvalita

Naše jídlo podáváme vždy čertvé. Nepotřebujeme jej tak uměle konzervovat. Například naše bezlepkové makronky jsou vyrobeny výhradně z kvalitních surovin: Mandlová mouka, cukr, vejce, voda, čokoláda, a k tomu pravá pistácie, vanilka, nebo maliny.

VÍCE O OBČERSTVENÍ

Teplé i studené menu

Rádi se chlubíme naší cukrárnou, ale zahnat umíme i pořádný hlad. Teplou polévku, křupavé panini a další dobroty servírujeme až pod nos. Nově jsme zařadili řadu produktů bez lepku a zdravějších sézonních jídel.

VÍCE

20% Zpáteční jízda

Zakupte si jízdenku v tarifu Dospělý rovnou i na cestu zpět a dáme Vám na ní 20% slevu. Ušetřit můžete i včasným nákupem nebo s tarify Parta a Rodina.


VÍCE

Nízkopodlažní nástup

Všechny naše vlaky jsou nízkopodlažní. Díky tomu je nástup do vlaku rychlejší, pohodlnější a bezpečnější. Nájezdovou rampu, která je připravena raz dva, ocení především vozíčkáři.

Kancelář na kolejích nebo stylová relaxace? Devatenáctimístná třída Business je jako dělaná na obojí. Užijte si nadstandardní interiér a služby v oddělené části vlaku.

Vybrané nápoje v ceně jízdenky
Vybrané občerstvení v ceně jízdenky
Více soukromí v oddělené části vlaku
Kožená sedadla a stylový interiér
Zásuvka a stoleček u každého sedadla
WiFi zdarma v celém vlaku
BUSINESS TŘÍDA NOVĚ I VE VYBRANÝCH AUTOBUSECH Užijte komfortu po celou cestu!

Zásuvka pod každým sedadlem a WiFi

Jsme dobře vybaveni pro práci i zábavu. Pod každým sedadlem proto naleznete zásuvku, která je Vám plně k dispozici. WiFi je v celém vlaku zdarma.

OBČERSTVENÍ

Nápoje včetně piva zdarma

Pitný režim je základ. Kromě nealkoholických nápojů a výborné kávy servírujeme i pivo, víno nebo osvěžující nápoj Winka. Vybrané občerstvení zdarma je také součástí servisu v této třídě.

Spací sada na nočních spojích zdarma

Na nočních spojích nabízíme praktickou spací sadu s maskou, podhlavníkem a špunty do uší. Zapůjčujeme také lampičky a přikrývky.

Servis vedoucího kabiny

O třídu Business se po celou cestu stará nejzkušenější stevard, tedy vedoucí kabiny.
Luxusní relaxace - taková je cesta v nejvyšší třídě Premium. Tichý šestimístný oddíl je kompletně oddělen od zbytku vlaku a vybízí užít si v soukromí všechny nadstandardní služby.

Občerstvení nebo Premium Menu v ceně jízdenky
Vybrané nápoje v ceně jízdenky
Luxusní polohovatelná kožená křesla, vhodná i pro spánek.
Zásuvka a připojení k WiFi
Stoleček u každého sedadla
Přikrývka
Tichý oddíl
Soukromí v oddělené části vlaku

Kožená polohovatelná křesla

Robustní kožená křesla se dají polohovat až do spací polohy. Nastavit si však můžete i podpěru beder a dalších částí zad.

OBČERSTVENÍ

Servírujeme na porcelánu

Aby měla cesta tu správnou chuť, servírujeme vše na porcelánovém nádobí až na místo. V době oběda podáváme tříchodové teplé menu speciálně připravované pro tuto třídu.

VÍCE

Parkování na nádraží zdarma

Pro cestující třídy Premium máme speciální benefit. Své auto můžete zdarma zaparkovat v těsné blízkosti nástupiště, odkud nejčastěji odjíždíme. Více informací naleznete zde.

VÍCE

Péče o zavazadla a svršky

Více prostoru pro zavazadla, více prostoru pro košile, šaty a další svršky - aby se Vám po cestě nic nezmačkalo.


Malí cestovatelé s námi nejraději jezdí v pohádkovém světě. Kubíkův dětský oddíl - to je vyzdobená část vlaku, kde děti dostanou svačinku od Kubíka zdarma. Pro nejmenší cestovatele máme připravené také omalovánky a pastelky a mohou si zde zapůjčit tablety a hry.

Svačinka pro děti zdarma
Tablety s pohádkami a hrami
Omalovánky a pastelky
Dětské časopisy s hračkou
Dětský věrnostní program
Místa pro kočárky
Přebalovací pult
Nízkopodlažní nástup
NOVINKA Dětské knihy k zapůjčení
VÍCE K OBČERSTVENÍ PRO DĚTI

Svačinka zdarma

Na cestu je potřeba se pořádně posílit. Proto každý malý cestovatel v Kubíkově dětském oddílu dostane Kubíkovu ovocnou kapsičku zdarma. Dětské menu na větší hlad je součástí palubního menu.

VÍCE

Kočárky a přebalovací pult

Neztratí se ani ti nejmenší. Prostor pro kočárky je hned u sedadla maminky a v každém vlaku je i přebalovací pult. S nízkopodlažním nástupem už není co řešit. Jsme ta správná volba pro mrňata.

Tablety k zapůjčení

V Kubíkově dětském oddílu zabavíme každého. Půjčujeme tablety s hrami a pohádkami, ale i společenské hry, omalovánky, pastelky nebo dětské časopisy s hračkami.


VÍCE

Dětský věrnostní program

Sbírejte body a získejte dárky od Kubíka. Kartičku na body dostanete na palubě, za každou jízdu pak dostanete jeden bod. Za pět a deset bodů nadělujeme dárky z Kubíkovy kolekce. Dárky každé tři měsíce obměňujeme společně se soutěží o cestovní kufr.