Aktuální odjezdy

Zpoždění 16 minut
publikováno: 19.11.2017 11:11
Vlak LE1356n ze stanice do stanice bude na příjezdu asi o 16 minut opožděn.
SPOJ Z DO ODJEZD
LOC1818 Hannover Hbf Berlin-Lichtenberg 11:15
LE1353n Studénka Bohumín 11:18
LE1357n Praha-Libeň Karviná, hl. n. 11:20
×
Autobusy LEO Express Easy vypravujeme na kratší vzdálenosti. Servis se liší podle destinace, vždy je však na palubě bezplatné připojení k síti WiFi a nápoj zdarma.

VÍCE

Autobusy LEO Express

Černozlaté autobusy LEO Express jsou pýchou naší autobusové flotily. Těšit se můžete na pohodlné sedačky, připojení k WiFi nebo zásuvky u každého sedadla.

VÍCE

Minibusy LEO Express

Novinkou v naší dopravní síti jsou minibusy, které Vás rychle a spolehlivě dopraví na místo určení. Samozřejmostí je připojení k Wifi, zásuvky nebo voda zdarma.

VÍCE

Služby na palubě

Standardem na spojích LEO Express Easy je připojení k WiFi, voda zdarma a zásuvky. Veškeré spoje tohoto typu jsou provozovány bez stewarda s omezeným nebo žádným občerstvením na palubě.


KAM JEZDÍME

Autobusová spojení

TORUŃ

Rodiště Mikoláše Koperníka, tvůrce heliocentrické teorie. Město je také známé pro svou výrobu perníku.

VÍCE

ZAKOPANE

Město přezdívané "zimní město Polska" se nachází na úpatí Tater a je nejdůležitějším polským střediskem horské turistiky a lyžování.

VÍCE

USTKA

Ustka je vyhlášeným rybářským přístavem na jižním pobřeží Baltu. Město získalo řadu ocenění za nejlepší letní destinaci v zemi.

Minibusová spojení

VÍCE

ZLÍN

Dynamická studentská metropole s historickým odkazem jednoho z nejvýznamějších podnikatelů minulého století Tomáše Bati.

LUHAČOVICE

Největší lázeňské město na Moravě, které vděčí za svůj věhlas především svým minerálním pramenům - nejznámějším z nich je Vincentka.

PŘEROV

Jedna z našich nejdůležitějších dopravních křižovatek. Severovýchodně od města se nachází národní přírodní rezervace Žebračka.