Aktuální odjezdy

SPOJ Z DO ODJEZD
LE1354n Kolín Praha, hl. n. 08:45
LE1353n Kolín Bohumín 08:50
LEB9463n Gdynia, dw. PKS przy Poczcie Kraków, dw. aut. 08:50
×

Vítejte v MUKAČEVU

Mukačevo je průmyslovým centrem s více než 80 000 obyvateli a v Zakarpatské oblasti je druhým největším městem po Užhorodě. Nejvýznamnější památkou je hrad Palanok, který se tyčí 70 metrů nad okolní krajinou. Městem protéká řeka Latorica, na které se již v době ranného slovanského osídlení nacházel mlýn na mouku. Právě tomu vděčí údajně Mukačevo za svůj název.

V centru města se nachází náměstí Míru, jehož okolí prošlo v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí. Doporučujeme také návštěvu krásného pravoslavného kostela, chrámu Panny Marie či kláštera svatého Mikuláše.

Jak se sem dostanu

Spoj Košice - Mukačevo - Rachov je nejrychlejším spojením Mukačeva s Prahou, Košicemi, Budapeští a dalšími městy v Zakarpatské oblasti. V tomto městě Vás obsloužíme na zastávce Mukačevo, Autobusové nádraží.

Autobusy LEO Express

Černozlaté autobusy LEO Express jsou pýchou naší autobusové flotily. Tešit se můžete na pohodlné sedačky, občerstvení a příjemný personál.
Více informací o autobusech


Cestovní doklady a clo

Pro občany České republiky a Slovenska platí, že pokud na Ukrajině zůstanou maximálně 90 dnů, není nutné mít vízum. Je však nutné mít pas s platností minimálně 3 měsíce. Potřebuji získat potvrzení pro další cestující, jako podklad k vízu