NONSTOP 220 311 700
SPOJ Z DO ODJEZD
LEB9167 Kraków, dw. aut. Bosacka Lviv, main station (BUS) 02:50
LE1350n Čadca Praha, hl. n. 02:52
TEB201 Bohumín (BUS) Wien, Flughafen Schwechat 03:05
LE1340n Staré Město u Uherského Hradiště Přerov 04:28
TEB302 Katowice Airport Ostrava střed (BUS) 04:45
×

Zdarma připojení k WiFi

Zůstaň online na palubě všech našich vlaků. Připojení k WiFi je zdarma a můžeš se také připojit na náš palubní intranet a třeba sledovat přes čelní kameru cestu z pohledu strojvedoucího.

Zásuvka u každého sedadla

Jsme vybaveni na práci i zábavu. Pod každým sedadlem proto nalezneš zásuvku, která je ti plně k dispozici.

VÍCE O OBČERSTVENÍ

Restaurace na kolejích

Rádi se chlubíme naší cukrárnou, ale zahnat umíme i pořádný hlad. Teplou polévku, křupavé panini a další dobroty servírujeme až pod nos. A máme i speciální menu pro děti nebo vegany.

VÍCE

Svačinka a zábava pro děti

Děti s námi nejraději cestují v Kubíkově dětském oddílu. Kromě svačinky zdarma, her, omalovánek a tabletů pro ně máme i dětský věrnostní program. A to zdaleka není vše. Jsme zkrátka více než "child friendly".

STAŇ SE ČLENEM TÝMU

Profesionální palubní servis

Vybíráme ty nejlepší a zajišťujeme jim největší počet školení na českých kolejích. A proč? Protože nám záleží na tvém pohodlí, bezpečí a spokojenosti. Stevardi jsou ti k dispozici po celou cestu, aby plnili tvá přání s úsměvem.

Denní tisk a filmy

Ať už si chceš přečíst co je dnes nového ve světě, máš chuť na zajímavý časopis, nebo dáš přednost sledování filmu a hraní her v našem intranetu - zábavy máme dost a nabídku stále rozšiřujeme.

Společenské hry a sluchátka k zapůjčení

Cestuješ v partě a chceš se na palubě bavit? Půjčujeme společenské hry. Chceš naopak ticho a klid? Požádej náš palubní personál o sluchátka. Vše půjčujeme zdarma.

VÍCE

Nízkopodlažní nástup

Všechny naše vlaky jsou nízkopodlažní. Díky tomu je nástup do vlaku rychlejší, pohodlnější a bezpečnější. Nájezdovou rampu, která je připravena raz dva, ocení především vozíčkáři.


Noční režim a bezpečnostní služba

Na všech nočních spojích dbáme o tvoji bezpečnost. Proto se o tebe i tvá zavazadla stará soukromá bezpečnostní služba. Příjemnou atmosféru dotvářejí tlumená světla. Pro noční ptáky máme lampičky k zapůjčení zdarma.