NONSTOP 220 311 700
SPOJ Z DO ODJEZD
LE1359n Štrba Košice 20:45
LE1346n Hulín Přerov 20:45
LE1367n Kolín Košice 20:50
LE1347n Přerov Staré Město u Uherského Hradiště 20:59
LE1366n Přerov Praha, hl. n. 20:59
×

Pro městské cestování v Praze nebo v Krakově můžeš využít i aplikaci pro spolujízdu Uber, která spojuje řidiče aut s cestujícími. Svého osobního řidiče si pomocí mobilní aplikace objednáš jedním kliknutím. Aplikace ti ihned spočítá odhadovanou cenu cesty a také přibližný čas, kdy budeš mít svůj vůz přistavený. Díky určení lokace pomocí GPS ve tvém telefonu nepotřebuješ znát ani svoji adresu nebo přesné místo, kde se právě nacházíš.

VÝHODY CESTOVÁNÍ S UBER:

Objednání vozu jedním kliknutím - aplikace zjistí tvoji polohu pomocí GPS a ihned k tobě pošle nejbližšího dostupného řidiče. Předem se tak dozvíš jméno řidiče a typ vozu, který tě bude čekat.

Bezpečná platba - aplikace ti předem vypočte odhadovanou cenu za jízdu. Nemusíš mít tak žádné obavy z předražení a po výstupu se jízdné automaticky strhne z tvojí platební karty. Nepotřebuješ mít u sebe hotovost ani platební kartu.

Volba vozu - kdykoliv si můžeš vybrat, jestli chceš cestu absolvovat luxusním vozem (Škoda Superb, Mercedes Benz, BMW 5/7) se službou Uber Black nebo standardním vozem se službou UberPOP.