NONSTOP 220 311 700

Aktuální odjezdy

Zpoždění 13 minut
publikováno: 24.02.2017 06:56
Vlak LE1350n ze stanice Košice do stanice Praha, hl. n. bude na příjezdu asi o 13 minut opožděn.
SPOJ Z DO ODJEZD
LE1354n Přerov Praha, hl. n. 06:59
TEB601 Kraków, plac Jana Matejki Poprad, Hotel Gerlach 07:00
LE1356n Štrba Praha, hl. n. 07:01
TEB401 Kraków, plac Jana Matejki Košice, Nám. osloboditeľov 07:05
LEB9253 Wien, Busterminal Stadion Center Warszawa Centrum 07:05
×


Nová služba Odvoz domů

Přeprava z/na adresu dle přání zákazníka

Již 30. ledna 2017 zahajujeme provoz služby Odvoz domů umožňující odvoz cestujících z adresy a na adresu dle přání zákazníka v regionu Zlínska. Nově budou mít zákazníci společnosti LEO Express možnost pohodlně cestovat například do Lázní Luhačovice, a.s. Jízdenky na tyto spoje jsou již v prodeji v rezervačním systému!

Poslední míle
Službou Odvoz domů tak nabízíme pohodlné řešení pro překonání tzv. poslední míle cesty. Služba Vám ušetří čas, který musíte obvykle trávit cestami z domova, školy či kanceláře na nádraží a opačným směrem. Díky našim návaznostem mezi vlaky a minibusy nabídneme obousměrné spojení mezi Zlínem a Luhačovicemi nejen z Prahy a Ostravy, ale z mnoha dalších zastávek obsluhovaných našimi vlaky mezi Prahou a Košicemi.
Jízdní řádyCo to znamená?

Jsou stanoveny fixní autobusové zastávky Zlín, autobusové nádraží a nově stanice Luhačovice, vlakové nádraží, kam můžete standardně našimi spoji cestovat. Nově zde Vaše cesta nemusí končit a může dále pokračovat!

Nechejte se dovézt na Vámi uvedenou adresu! Služba Odvoz domů platí pouze pro adresy na území těchto měst.

Jak si službu objednat?

V rezervačním systému zvolte výchozí a cílovou zastávku (např. Praha hl.n. – Zlín, aut.nádr.), kde se Vám objeví ikona domečku. To znamená, že na části Vaší trasy je poskytována služba Odvoz domů. 

Po zvolení ceny se Vám objeví detail objednávky, kde uvedete přesnou adresu nebo ponecháte fixní autobusovou zastávku. Pokud zvolíte konkrétní adresu, systém uvede cenu této služby a celkovou cenu cesty.

 

Služby na palubě minibusu

Minibusy nabídnou cestujícím klimatizaci a rychlé WiFi připojení. Tyto služby jsou samozřejmě v ceně jízdenky.


Door-to-Door koncept

Touto novou službou chceme zákazníkům ukázat, jakým směrem se ubírá budoucnost veřejné dopravy. Tento koncept plánujme i dále rozšiřovat. Odvoz domů je další službou, která pomáhá cestujícím pohodlně a bezstarostně cestovat.Map Data
Map data ©2017 Google
Map DataMap data ©2017 Google
Map data ©2017 Google
Map
Satellite